Відбулось засідання атестаційної комісії ІІ рівня

Дата: 12.04.2021 08:13

Атестація педагогічних працівників – це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначається відповідність працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації та присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання.

9 квітня 2021 року у залі засідань селищної ради відбулось засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Меджибізької селищної ради, на якому атестували дев’ятнадцять педагогічних працівників. Головою атестаційної комісії був селищний голова Олександр Ткач, заступник голови атестаційної комісії – начальник відділу освіти Катерина Глядченко, яка підкреслила необхідність дотримання вимог чинного Типового положення про атестацію педагогічних працівників, представники закладів загальної середньої та дошкільної освіти, представники ГО «Батьківська ініціатива міста Хмельницького» та представники виконавчого комітету Меджибізької селищної ради.

Розпочалося засідання атестаційної комісії на гарній ноті. Кожен член комісії писав найщиріші побажання на квітці, з яких, в результаті, сформувався «Віночок єднання». Організувала це чудове дійство директор Лисогірської ЗОШ Зоряна Теслюк.

Керівники закладів освіти ознайомили членів комісії з напрацюваннями та здобутками педагогічних працівників у міжатестаційний період. Загалом атестаційна комісія підтвердила раніше присвоєну  кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» - 10 педагогічним працівникам, педагогічні звання «старший учитель» - 3, «учитель-методист» - 2; присвоїла кваліфікаційну категорію “спеціаліст вищої категорії” - 4, педагогічні звання “старший учитель” - 1, “учитель-методист” - 1. Серед педагогічних працівників 6 керівників закладів освіти атестовані на відповідність займаній посаді.

Фото без опису  Фото без опису

Аналіз підсумків атестації свідчить про професійне зростання педагогів. Цьому сприяла ціла низка обставин, у тому числі різноманітність форм методичної роботи, спрямованої на виявлення, вивчення та поширення досвіду через семінари-практикуми, показові уроки та виховні заходи, творчі звіти.

Відділ освіти систематично організовує роботу щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Усі педагоги вчасно проходять курсову перепідготовку на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Вітаємо педагогічних працівників із успішним проходженням атестації!