ДО УВАГИ БАТЬКІВ!

Дата: 15.04.2021 08:19

Шановні батьки!!!

Щоб уникнути прикрих випадків, ви маєте знати де перебувають ваші діти. Ви повинні їх навчити безпеці поводження на вулиці:

-    не можна без дозволу та відома батьків йти з двору, навіть, зі знайомими людьми;

-    не можна говорити з незнайомцями, йти з ними куди-небудь, брати що-небудь з їх рук, сідати в машину, щоб вони не пропонували.

Від цих зрозумілих, і здавалося простих істин, залежить безпека ваших дітей та спокій у вашій родині.

Так, 13 квітня 2021 року працівники Меджибізького центру надання соціальних послуг разом із жителькою села (де проживає дитина 2011 року народження) шукали неповнолітню уночі.

Наступного дня, завідувач відділення соціальної роботи Меджибізького центру надання соціальних послуг відвідала родини, які з певних причин замішані у даній ситуації. Проведено бесіду з дитиною в присутності вчителя у школі. Також, були проведені індивідуальні бесіди з дорослими членами відвіданих родин, під час яких, було наголошено щодо відповідального ставлення до виховання дітей.

Пам’ятайте про обмеження перебування дітей віком до 16 років без супроводу батьків або осіб, які їх замінюють у закладах дозвілля, громадського харчування, розважальних закладах на території Меджибізької громади (дітям до 14 років у навчальний період після 21 години, у канікулярний період після 22 години; особам від 14 до 16 років у навчальний період після 22 години, у канікулярний період після 23 години).

Інформує Меджибізький центр надання соціальних послуг!