Відбулася десята позачергова сесія восьмого скликання Меджибізької селищної ради

Дата: 20.04.2021 14:42

20 квітня 2021 року відбулася десята позачергова сесія восьмого скликання Меджибізької селищної ради.

У засіданні взяли участь селищний голова Олександр Ткач, секретар селищної ради Валентина Бацевич, начальник відділу фінансів Інна Ткачук та дванадцять депутатів селищної ради.

Під час сесії було розглянуто важливе питаня «Про внесення змін до селищного бюджету на 2021 рік» та прийняте відповідне рішення.

Дане питання зумовлено тим, що рішенням обласної ради від 08.04. 2021 №61-4/2021 «Про внесення змін до обласного бюджету Хмельницької області на 2021 рік» виділені кошти з обласного бюджету на реконструкцію водопроводу за адресою: Україна, Хмельницька обл., Летичівський р-н., село Ставниця у сумі 2045000 грн. Також, виділена субвенція на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами, яка утворилася на початок бюджетного періоду у сумі 33855 грн.

Засідання відбулося з дотриманням вимог, передбачених умовами діючих вимог карантину.