АТ "Укртранснафта" - щодо запобігання виникненню пожеж на об'єктах магістральних нафтопроводів

Дата: 23.04.2021 14:05

У зв'язку з настанням весняно-літнього пожежонебезпечного періоду 2021 року, з метою запобігання виникнення пожеж та забезпечення належного протипожежного стану об'єктів магістральних нафтопроводів АТ «Укртранснафта», що знаходяться на території об'єднаної територіальної громади, на виконання вимог статей 12 та 22 (пункт 3в) «Закону України про правовий режим земель охоронних зон об'єктів магістральних трубопроводів». розділу II (пункт 19) «Правил пожежної безпеки в Українi», затверджених наказом МВС України № 1417 від 30.12.2014.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

розведення вогню поза спеціально обладнаними місцями та залишення їх без  нагляду, а також спалювання сухої рослинності та пожнивних рештків на територіях поблизу об'єктів магістральних нафтопроводів AT «Укртранснафта».