Відбулась нарада щодо організації мобілізаційної роботи!

Дата: 23.04.2021 14:40

Сьогодні, 23  квітня,  під керівництвом  військового комісара Летичівського РТЦК та СП підполковника Олега Гулька відбулась робоча нарада із старостами, діловодами Меджибізької територіальної громади та відповідальним за ведення військового обліку Володимиром Насобковим.

Під час наради обговорено питання щодо організації мобілізаційної роботи на 2021 рік та призову на строкову військову службу, приписки громадян до призовної дільниці. Також, акцентовано увагу на оповіщенні та забезпеченні явки призовників до військового комісаріату. Обговорено проблемні питання, які виникали під час попередніх призовів, та шляхи їх вирішення.