Керівник Летичівської окружної прокуратури Сергій Сухоребрий провів координаційну нараду керівників правоохоронних органів

Дата: 28.04.2021 15:53

Сьогодні, 28 квітня, під головуванням керівника Летичівської окружної прокуратури відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів, на якій обговорено стан попередження та протидії злочинності, що підпадає під юрисдикцію Летичівської окружної прокуратури.

На нараду запрошені начальник управління Хмельницької обласної прокуратури Юрій Висоцький, голова Летичівського районного суду Анатолій Лазаренко, заступник начальника СВ ХРУП Віталій Хабоша, заступник начальника відділу кримінальної поліції ХРУП Олег Назаров, начальник відділу поліції №3 ХРУП Ігор Ільницький, начальник СВ відділу поліції №3 ХРУП Наталія Страпак, начальники РС філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій області, голова Летичівської об’єднаної територіальної громади Ігор Тисячний, голова Меджибізької об’єднаної територіальної громади Олександр Ткач, а також виконувач обов’язків заступника керівника, начальники Старосинявського та Віньковецького відділів та прокурори Летичівської окружної прокуратури.

Розпочинаючи нараду, керівник прокуратури Сергій Сухоребрий відзначив, що лише завдяки ефективній взаємодії усіх правоохоронних органів, виконанню ними узгоджених спільних заходів, а також у співпраці із громадськістю можливо забезпечити зміцнення законності в регіоні та покращено рівень протидії кримінальним правопорушенням.

Попри позитивні тенденції, основною темою для обговорення стали існуючі в проблеми у сфері протидії злочинності та шляхи їх вирішення.

Керівник окружної прокуратури акцентував увагу на головних пріоритетах у роботі та наголосив на необхідності посилення протидії корупційним проявам, злочинам у сферах бюджетних та земельних правовідносин, у сферах екології і незаконного використання природних ресурсів, кримінальним правопорушенням, пов’язаним із домашнім насильством.

Під час обговорення усіх проблемних питань учасники наради надали свої конструктивні пропозиції, які стали основою для прийняття комплексу додаткових узгоджених заходів для зміцнення законності та попередження злочинності.