Меджибізька селищна рада створює молодіжну раду!

Дата: 05.05.2021 11:29

Шановна молодь!

Меджибізька селищна рада запрошує долучатись до створення МОЛОДІЖНОЇ РАДИ. Це буде орган для кращої комунікації молоді з владою у вирішенні проблем! Тому, якщо ви прагнете реально впливати на розвиток свого села чи селища і у вас є бажання розвиватися, ви енергійні і креативні, маєте цікаві ідеї, і бажаєте втілювати їх у реальність – ставайте членами Молодіжної ради.

Молодіжна рада має безліч можливостей, повноважень та інструментів впливу на владні рішення. Це свого роду консультативна та ідейна допомога управлінцям від молодих людей. Тому, якісна підтримка і менторство учасників ради зможе допомогти громаді у розвитку всіх її сфер!

Усіх охочих просимо заповнити анкету кандидата до складу Меджибізької молодіжної ради при Меджибізькій селищній раді!

Вірте в себе, не бійтеся висловлювати свої думки, пропозиції. Бути причетним до розвитку громади, набуваючи при цьому неоціненний досвід – це варто зусиль і часу. Чекаємо!

Жодного рішення про молодь без молоді!