З Днем матері привітали матерів загиблих воїнів АТО/ООС!

Дата: 06.05.2021 17:16

У другу неділю травня в Україні відзначають День матері.

Цьогорічне свято припало на 9 травня. Однак, 7 років поспіль в нашій країні триває війна, де щодня вмирають кращі діти України. Багато матерів нашої країни зустрічають цей день зі сльозами на очах, адже їхні сини вже ніколи не стануть на батьківський поріг та не скажуть слово «мама». Вони героїчно загинули, виборюючи свободу українського народу.

Аби подякувати жінкам Крижак Світлані Олексіївні та Дзингель Надії Іванівні, чиї сини загинули під час неоголошеної війни останніх років, за те, що вони виховали національно свідомих Героїв, які стали гордістю України, сьогодні, 6 травня, напередодні Дня матері Меджибізький селищний голова Олександр ТКАЧ та військовий комісар Летичівського РТЦК та СП підполковник Олег ГУЛЬКО привітали кожну з них, завітавши до їх домівок та вручивши квіти.

У цей день ми хочемо подякувати Вам за те, що виховали таких синів. Дійсно, справжніх героїв та патріотів України!