Привітання до Дня пам’яті і примирення та 76-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2021 19:24

Шановні жителі Меджибізької громади!

У ці весняні дні - 8 та 9 травня, ми відзначаємо одні з найважливіших свят в історії не лише України, а й багатьох країн світу -  День пам’яті та примирення та День Перемоги.

Українці, серед яких були наші земляки, самовіддано та жертовно боролися проти спільного ворога. У День пам’яті та примирення ми схиляємо голови перед світлою пам'яттю полеглих у Другій світовій війні, віддаємо шану її ветеранам, які сьогодні серед нас, усвідомлюючи, що без їхнього подвигу не було сучасної України. Подвиг воїнів Перемоги гідно продовжують українські солдати, захищаючи Україну на її східних кордонах, нерідко ціною власного життя.

Низько вклоняємося ветеранам, захисникам Вітчизни, дякуємо за патріотизм і мужність заради незалежності та територіальної цілісності України, свободи її народу.

День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій мають нагадувати кожному із нас про страшну катастрофу. Ми не повинні забувати, що  українці перемагають лише тоді, коли незалежні, єдині і соборні!

Бажаю всім міцного здоров’я, натхнення, успіхів та мирного неба над головою! Слава Україні!

З повагою,

Селищний голова                                                                   Олександр ТКАЧ