Урочисті заходи з нагоди 9 травня Великої перемоги!

Дата: 09.05.2021 16:19

9 травня ми відзначаємо 76  річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Ця перемога дісталася нечувано дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших українців.

Фото без опису  Фото без опису

Щороку цього дня ми згадуємо тих, хто не повернувся із фронтів найзапеклішої війни, дякуємо тим воїнам Великої Вітчизняної війни, котрі не дожили до наших днів, складаємо шану і повагу партизанам та підпільникам, солдатським вдовам, дітям війни, які всі разом відбудували нашу рідну Україну.

Фото без опису  Фото без опису

9 травня 2021 року у дванадцяти населених пунктах Меджибізької територіальної громади відбулися мітинги реквієм.

Фото без опису  Фото без опису

У заходах взяли  участь  Меджибізький селищний голова, старости, керівники установ та організацій, учні шкіл та жителі сіл. В особливій тиші гордо і урочисто пролунали прізвища земляків, які ціною свого життя відвоювали нам мир.  Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих в роки Великої Вітчизняної війни та поклали вінки і квіти до підніжжя пам’ятників.

Фото без опису  Фото без опису

Офіційно відкриваючи мітинг у смт Меджибіж до громади звернувся селищний голова Олександр ТКАЧ, який з щирими словами привітання поздоровив земляків, дітей, інвалідів війни та сім'ї загиблих з великим днем нашої історії. Побажав бадьорості духу, міцного здоров’я, молодшому поколінню – рости гідними спадкоємцями та продовжувачами подвигу наших дідів та прадідів, свято берегти пам’ять про них.