Привітали багатодітних матерів Меджибізької громади!

Дата: 12.05.2021 15:45

Материнство – дар Божий, вічне джерело буття людського, основа сім’ї, роду і народу. Саме уроки матері є головними дороговказами на життєвому шляху, а її любов – найнадійнішим оберегом. Кожен із дитинства і до своїх останніх днів несе в душі єдиний і неповторний образ найріднішої людини – образ своєї Мами, яка все зрозуміє, пробачить, і завжди любитиме, незважаючи ні на що.

12 травня 2021 року, відповідно до плану заходів щодо підготовки та відзначення Дня матері (9 травня) затвердженого виконавчим комітетом 29 квітня 2021 р.,  привітали та вручили подарунки тридцяти багатодітним матерям Меджибізької громади, в яких 4 і більше малолітніх дітей.

Велика вдячність багатодітним матерям за велику любов, якою вони зігрівають дітлахів у своїх родинах, за надію на щасливе майбутнє, за те що навчають дітей бути самодостатніми, впевненими в собі, за виховання достойних громадян нашої держави.

Ви  присвятили своє життя дітям, і це  заслуговує величезної поваги. Ви справжні берегині сімейного вогнища. Тож, бажаємо Вам здоров’я, процвітання, затишку, добробуту та впевненості в щасливе завтра.