Вітання селищного голови Олександра ТКАЧА з Міжнародним днем сім'ї!

Дата: 15.05.2021 11:46

Шановні мешканці Меджибізької територіальної громади, щиро вітаю Вас з Міжнародним днем сім’ї !

Це свято народилося з безмежної любові і вдячності до тих, хто дав нам життя і виводить на самостійну дорогу. Саме родина — це опора та надія  для кожної людини. У колі близьких і рідних ми відчуваємо себе по-справжньому потрібними і незамінними, а наші справи та вчинки знаходять сенс.

Сім’я, любов і вірність – це стовпи, на яких тримається наше життя. Це свято сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до батьків. Кожна родина - цеглинка, з якої складається суспільство. Материнство, батьківство, дитинство - цінності, навколо яких обертається життя.

Бажаю, щоб у родинах завжди панували добробут, благополуччя та щастя, а внутрішня атмосфера в сім’ях будувалася на любові, терпінні і повазі до кожного члена родини. А, головне, хай вдома вас завжди чекають щирі і люблячі люди!

Любіть, цінуйте і поважайте один одного, будьте здорові і щасливі!

З повагою,

Меджибізький селищний голова                                           Олександр ТКАЧ