Відбулась нарада керівників закладів освіти Меджибізької громади!

Дата: 17.05.2021 13:53

Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Меджибізької селищної ради 14 травня 2021 року відбулася нарада за участю начальника відділу освіти Катерини ГЛЯДЧЕНКО, заступника селищного голови Василя ГЕРМАНЕНКА, директорів закладів загальної середньої та дошкільної освіти, директора «Інклюзивно-ресурсного центру» Летичівської селищної ради Наталії Ткачук, головних спеціалістів відділу освіти.

На нараді були розглянуті актуальні питання щодо діяльності закладів, а саме:

1. Про реалізацію керівниками закладів освіти ст. 14 Закону України "Про повну загальну середню освіту" та взаємодію інклюзивно-ресурсного центру i закладів освіти громади в контексті визначеної індивідуальної освітньої траєкторії учня.

2. Про дотримання адміністрацією закладів освіти ведення документації щодо організації інклюзивної та індивідуальної форм навчання у 2020-2021 н.р.

3. Про особливості закінчення 2020/2021 навчального року.

4. Про зарахування учнів до 1-х класів.

5. Наслідки чергової та позачергової атестації педагогічних працівників закладів освіти у 2020-2021 н.р.

6. Про дотримання керівниками закладів освіти ст. 41 Закону України Про освіту" в частині функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти.

7. Про підсумки моніторингу стану роботи закладів освіти з порталом "Україна. ІСУО (інформаційна система управління освітою".

8. Про роботу закладів дошкільної освіти у літній період 2021 року.

За результатами наради керівники закладів отримали ряд доручень та завдань, а також, методичні рекомендації, які сприятимуть підвищенню рівня організації освітнього процесу в закладах освіти Меджибізької селищної ради.