ВІДБУЛАСЯ ДВАНАДЦЯТА ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ МЕДЖИБІЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 04.06.2021 11:41

04 червня 2021 року відбулася дванадцята позачергова сесія восьмого скликання Меджибізької селищної ради.

У засіданні взяли участь селищний голова Олександр Ткач, секретар селищної ради Валентина Бацевич, начальник відділу фінансів Інна Ткачук та п'ятнадцять депутатів селищної ради.

Під час сесії було розглянуто важливе питаня «Про внесення змін до селищного бюджету на 2021 рік» та прийняте відповідне рішення.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 травня 2021 року № 468-р «Деякі питання розподілу у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» надано субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» та видаткову частину бюджету по КПКВК 0117363 «Виконання інвестиційних проектів в рамках здійснення заходів щодо соціально – економічного розвитку окремих територій» на суму 4 500 000 грн. на проведення видатків по обєкту «Реконструкція водопроводу в селі Требухівці Летичівського району Хмельницької області»

Перерозподілено кошти на капітальний ремонт тротуару по вул. Замкова в смт. Меджибіж, Летичівського району, Хмельницької області; для оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій; на компенсаційні виплати фізичним особам.

Засідання відбулося з дотриманням вимог, передбачених умовами діючих вимог карантину.