За даними МОЗ, станом на 9 червня всі регіони України – в «зеленій» зоні!

Дата: 10.06.2021 13:31

Згідно зпостановою №1236 «зелений» рівень встановлюється одночасно на всій території України, якщо:

• захворюваність на грип та ГРВІ на території не менш як 13 регіонів України менше 50 відсотків епідемічного порогу;
  • коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 (методом ПЛР та з визначення антигену SARS-CoV-2) – менше 5 відсотків.

В "зелену" зону переводить МОЗ, але остаточне рішення повинна прийняти держкомісія ТЕБ та НС. Після її рішення все області офіційно стануть "зеленими".

У «зеленій» зоні діють такі обмеження:

• масковий режим у громадських будівлях,
  • масові заходи за участі більше 50 осіб,
  • кінотеатри та заклади культури з наповненістю не більше 50% місць у кожному окремому кінозалі або залі,
  • перевезення пасажирів тільки в межах сидячих місць,
  • відвідування закладів дошкільної, шкільної, позашкільної та спеціалізованої освіти, якщо на самоізоляції понад 50% дітей та персоналу закладу.

Нагадаємо також, що Уряд дозволив проведення масових заходів, у тому числі в розважальних закладах та закладах громадського харчування. Проте за умови, що на одну людину буде виділено 4 квадратних метри площі будівлі, території або при заповненості на більше двох третин місць. При цьому робота ресторанів дозволена цілодобово, а відстань між столиками зменшено з 2 до 1,5 метрів.