У закладах освіти Меджибізької громади пролунав останній дзвоник!

Дата: 10.06.2021 13:46

8 та 9 червня свята останнього дзвонику відбулися в семи закладах загальної середньої освіти Меджибізької селищної ради, в яких здобувають знання 699 учнів.

Із завершенням навчального року педагогів, дітей та їх батьків привітали керівництво селищної ради.

Фото без опису     Фото без опису

З дотриманням вимог безпеки, у теплій, родинній атмосфері, і водночас урочисто проходили заходи по закладах громади: були підведені підсумки роботи за навчальний рік, нагороджені грамотами переможці олімпіад, конкурсів та змагань.

Фото без опису    Фото без опису

Зворушливі шкільні вальси та танцювальні флешмоби, виступи першокласників, пісні та вірші про незабутні шкільні роки − такими залишаться ці дні у пам’яті присутніх.

Фото без опису    Фото без опису

Мелодія останнього дзвоника сповістила учням про завершення навчального року, попереду на всіх чекають веселі канікули та відпочинок. А для випускників це свято було в останній раз, тож бажаємо Вам успіхів в обранні подальшого шляху та здійснення усіх мрій!