ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ!

Дата: 16.06.2021 16:16

16 червня відбулося засідання виконавчого комітету Меджибізької селищної ради, яке провів селищний голова Олександр Ткач за участю 16 членів виконкому.

Під час роботи було розглянуто такі питання:

1.Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Меджибізької селищної ради на ІІ півріччя 2021 року.

2.Про затвердження плану заходів щодо відзначення Дня Хрещення Київської Русі-України.

3.Про закінчення  2020/2021 навчального року та підготовку закладів освіти громади до роботи в новому 2021/2022  навчальному році.

4.Про припинення роботи мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статті.

5.Про план роботи служби у справах дітей Меджибізької селищної ради на 2021 рік.

6. Про затвердження плану заходів щодо складання прогнозу бюджету Меджибізької  селищної ТГ на 2022-2024 роки та проекту бюджету Меджибізької селищної ТГ на 2022 рік.

7.Про  розгляд Проекту Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Меджибізької селищної ради на 2021-2025 роки.

8.Про  присвоєння  адреси житловому будинку.

9.Про надання дозволу на виготовлення проектно - кошторисної документації на «Реконструкцію мереж вуличного освітлення по вул. Стадіонна в  с. Требухівці, Летичівського району Хмельницької області».

10.Про надання дозволу на виготовлення проектно - кошторисної документації на «Капітальний ремонт Требухівецького  сільського клубу за адресою: Україна, Хмельницька область с. Требухівці, вул. Першотравнева,34».

11. Про  взяття на квартирний  облік  дитину –сироту.

Детально з прийнятими рішеннями можна ознайомитися на сайті Меджибізької громади у розділі «Нормативна база» - «Рішення виконавчого комітету»!

Коротко про головне:

- Затверджено план заходів щодо відзначення Дня Хрещення Київської Русі-України. Керівниками ЗККТ, бібліотекарями в сс. Лисогірка, Шрубків, Ставниця, смт Меджибіж відбудеться проведення виховних годин, бесід на теми: «День хрещення Русі: погляд через віки», «Релігійні традиції українців-джерело духовності», тематичних виставок друкованих видань присвячених хрещенню Київської Русі-України “Духовна спадщина українського народу”.

- Взято до відома інформацію «Про закінчення 2020/2021 навчального року та підготовку закладів освіти громади до роботи в новому 2021/2022  навчальному році».                                                              У 2020-2021 навчальному році педагогічний процес у закладах освіти забезпечували: 110 педагогічних працівники закладів загальної середньої освіти, 26 педагогів закладів дошкільної освіти. 36 педагогічних працівники пройшли курсову підготовку у Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.  Атестаційною комісією ІІ рівня  проатестовано 14 педагогічних працівників, одному присвоєно педагогічне звання «вчитель-методист», двом присвоєно педагогічне звання «старший учитель» .

У 2020-2021 навчальному році у закладах загальної середньої освіти громади у 60 класах навчалося 688 учнів. Середня наповнюваність учнів у класах становить 11,4 (по місту – 19,2; по селу – 9,7).

У  закладах дошкільної освіти громади функціонує 14 вікових груп, у яких виховується 210 дітей дошкільного віку. Дошкільною освітою охоплено 78 % дітей від 3 до 5 років, дітей п’ятирічного віку  - 100%.

У 2020-2021 навчальному році 63 учня закінчили 9 класів та отримали свідоцтва про базову  середню освіту, із них 3  – свідоцтво з відзнакою (згідно прогнозованих даних); 29 випускників 11 класів.

- Затверджено план роботи служби у справах дітей  Меджибізької  селищної ради на 2021 рік.

- Затверджено план заходів щодо складання прогнозу бюджету Меджибізької селищної  територіальної громади на 2022 -2024 роки.

- Затверджено план заходів щодо складання проекту бюджету Меджибізької територіальної громади на 2022 рік.

- Схвалено проект Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Меджибізької селищної ради.

- Надано дозвіл на  виготовлення проектно-кошторисної документації на «Реконструкцію мереж вуличного освітлення по вул. Стадіона в с. Требухівці, Летичівського району Хмельницької області».

- Наданно дозвіл на виготовлення проектно - кошторисної документації на «Капітальний ремонт Требуховецького  сільського клубу за адресою: Україна, Хмельницька область с. Требухівці, вул. Першотравнева,34»