Працівники закладів освіти та Меджибізької селищної ради отримали щеплення препаратом BIONTECH/PFIZER !

Дата: 16.06.2021 16:48

Сьогодні, 16 червня 2021 року, відбувся перший етап вакцинації працівників закладів освіти Меджибізької громади та працівників Меджибізької селищної ради від COVID-19. Щеплювали препаратом Pfizer-BioNTech. Вакцинація проводилась медперсоналом спеціалізованої мобільної бригади Деражнянської лабораторії, які пройшли спеціальну підготовку та отримали відповідні сертифікати для роботи з даною вакциною.

Процедура вакцинування відбувалася відповідно до вимог чинного законодавства у Меджибізькому ліцеї. Мобільна бригада проводила первинний огляд працівників, інструктаж щодо реакції на вакцину та розповіла  алгоритм дій при сильній реакції на неї.

Другий етап вакцинації очікується через 21-28 днів. Варто зауважити, вакцинація є добровільною та безоплатною.