Розпочались двохденні практичні навчання «На чистоту» (Хмельниччина)!

Дата: 17.06.2021 11:41

За ініціативи голови обласної ради Віолети Лабазюк 17 червня 2021 року розпочався дводенний захід для обміну досвідом, розробкою та впровадженням регіональних проєктів з управління відходами, що об’єднає бізнес, громаду та владу.

Від Меджибізької селищної ради взяли участь у заході селищний голова Олександр ТКАЧ, завідувач сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва Світлана БАЙДАЦЬКА та завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та мобілізаційної роботи Володимир Насобков.

Поводження з твердими побутовими відходами (ТПВ) та безпека їх видалення – найбільш гостра, соціально-політична проблема, що стосується кожного мешканця та відноситься до компетенції місцевої влади.

Двохденні практичні навчання «На чистоту» (Хмельниччина), відбуваються за підтримки Агенції регіонального розвитку Хмельницької області, Партнерства “Green Business Ukraine”, Хмельницької обласної державної адміністрації, Департаменту природних ресурсів та екології Хмельницької обласної державної адміністрації.