Привітали дільничних офіцерів поліції із професійним святом!

Дата: 18.06.2021 11:32

Щороку 18 червня дільничні офіцери поліції відзначають своє професійне свято. Сьогодні Ваша служба – одна з найважливіших в Україні. Постійне спілкування з людьми, здійснення першочергових заходів щодо розкриття злочинів, попередження їх скоєння – це лише маленька частина того, із чим щоденно Ви маєте справу.

Тож сьогодні, з професійним святом дільничих офіцерів ПРАВОРСЬКОГО Сергія та СТАНІСЛАВ Діану привітав селищний голова Олександр ТКАЧ,  директор Меджибізького центру надання соціальних послуг Лалі Штаманетян та начальник служби у справах дітей Олена Пасічник.

За сумлінне виконання службових обов`язків, завдань, пов’язаних з охороною прав і свобод людини, боротьбу зі злочинністю нагородили подяками та подарунками.

Щиро зичимо Вам завжди зберігати стійкість духу, мужність та вміння невідкладно приймати правильні рішення. Хай Вас супроводжують успіхи у службі, розуміння та підтримка рідних, благополуччя та мирне небо над головою!