Медиків Меджибізької громади привітали із професійним святом!

Дата: 20.06.2021 10:11

Сьогодні, 20 червня, в Україні відзначають День медика. Це щорічне професійне свято всіх медичних працівників.

Напередодні Дня медичного працівника селищний голова Олександр ТКАЧ завітав до медичого закладу громади привітати працівників із професійним святом.

Медична галузь завжди була, є й буде пріоритетом діяльності влади Меджибізької громади. Меджибізька селищна рада постійно сприяє модернізації та технічному оновленню закладу охорони здоров’я, створює умови для належної роботи медичного закладу КНП «ЦПМСД Меджибізької селищної ради», який функціонує на  території громади.

Зі щирими словами вдячності селищний голова Олександр ТКАЧ нагородив грамотами медичних працівників  за їх плідну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок в справу надання медичної допомоги населенню Меджибізької громади  та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

«Ви завжди на сторожі найдорожчого для людини – її життя. Щоденно кожен із вас виконує надважливу роботу - лікує і рятує людей. Саме тому хочеться побажати, щоб ви не тільки дбали про здоров’я оточуючих, а й берегли своє» – підкреслив очільник громади.

Дорогі медики, від усіх жителів нашої громади, щиро бажаємо Вам  щастя, здоров’я, особистого благополуччя. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!

Зі святом Вас! Щастя Вам і добра!