Вітаємо татусів із Днем Батька!!!

Дата: 20.06.2021 10:43

Вітаємо всіх чоловіків, які носять горде звання – батько!

Свято батька, як і День матері, відзначається зараз у багатьох країнах сучасного світу. В Україні День батька є офіційним святом, яке щорічно відзначається в третю неділю червня.

Тато — це важливе слово в житті кожної людини. Воно звучить гордо й так само вагомо, як і мама.

Батьківство — одне з найскладніших завдань у світі. Воно вимагає постійного навчання, самовдосконалення і самопожертви. Бути батьком — це велика відповідальність, але це також велике щастя і радість. Щоб виростити вихованих і відповідальних дітей, треба бути готовим інвестувати багато часу, терпіння й енергії.

Дорогі татусі, дякуємо вам за тепло, мужність, турботу і любов, які ви проявляєте кожен день. Від щирого серця бажаємо вам чистого неба, яскравого сонця, міцного здоров'я і великих успіхів у всьому! Нехай у вашому житті не буде похмурих днів! Нехай Ваша праця і старання будуть завжди оцінені. Нехай здоровими й щасливими зростають Ваші дітки.

Поваги Вам і шани від людей, а від Всевишнього – благословення Вам і Вашим родинам.