ЗАВЕРШИЛИСЬ  ДВОХДЕННІ ПРАКТИЧНІ НАВЧАННЯ «НА ЧИСТОТУ» (ХМЕЛЬНИЧЧИНА)!

Дата: 22.06.2021 14:37

За ініціативи голови обласної ради Віолети Лабазюк 17-18 червня 2021 року відбувся дводенний захід для вирішення існуючих екологічних проблем регіону, залучення бюджетних коштів на здійснення природоохоронних заходів, координації спільних дій органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій і населення.

Від Меджибізької селищної ради взяли участь у заході селищний голова Олександр ТКАЧ, завідувач сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва Світлана БАЙДАЦЬКА та завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та мобілізаційної роботи Володимир Насобков.

У перший день проєкту «Хмельниччина йде на чистоту» учасники обговорили основну проблематику територіальних громад щодо виконання регіонального плану поводження з відходами.

Другий день навчання був присвячений розробці проєктів та їх практичному втіленню у територіальних громадах.

Сьогодні ситуація з твердими побутовими відходами в області залишається досить гострою та соціально-політичною проблемою. Відходи є одним з найбільш вагомих факторів забруднення навколишнього природного середовища і негативного впливу на благополуччя та стан здоров’я людей.