Засуджено зловмисника, який викрав техніку

Дата: 23.06.2021 16:38

Засуджено зловмисника, який викрав техніку з Ярославського закладу дошкільної освіти та Волосовецького старостату

За процесуального керівництва прокурорів Летичівської окружної прокуратури засуджено 23-річного чоловіка, який будучи раніше судимим за вчинення майнових злочинів, вчинив крадіжки техніки з приміщень Ярославського закладу дошкільної освіти та Волосовецького старостату на загальну суму майже 15 тис. грн.В судовому засіданні зловмисник вину визнав повністю та показав, що викрадене майно продав, а кошти використав на власні потреби.

Вироком Старокостянтинівського районного суду винуватця засуджено за ч. 3 ст. 185 КК України до 4 років позбавлення волі та враховуючи попередні вироки остаточно визначено покарання у виді 8 років 2 місяців позбавлення волі.

Запобіжний захід у вигляді тримання під вартою обрано підозрюваному за розбій, поєднаний з проникненням у приміщення

Підозрюваному у нападі з метою заволодіння чужим майном, поєднаному із погрозою застосування насильства, яке є небезпечним для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу (розбій), поєднаному із проникненням у приміщення, 25-річному жителю Кривого Рогу, раніше судимому за майнові злочини, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Правоохоронцям вдалося за «гарячими слідами» затримати зловмисника.

Так, власник придорожнього кафе, неподалік села Вербки, прийшов на роботу близько восьмої ранку. Тоді й він виявив, що замок на вхідних дверях пошкоджено, а самі двері з середини були підперті мішком. Потрапивши всередину закладу, навколо побачив безлад і невідомого чоловіка у кухні. Коли той помітив власника кафе, одразу ж почав погрожувати йому предметом ззовні схожим на пістолет. Далі зловмисник взяв рюкзак, у який склав викрадені продукти, й втік.

Затримано підозрюваного, коли той тікав через поле. Крім того, знайдено викрадене майно та предмет ззовні схожий на пістолет.

Йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 187 Кримінального кодексу України.

За інформацією офіційного сайту Летичівської територіальної громади!