День конституції України

Дата: 25.06.2021 13:31

25 років тому 28 червня 1996 року на засіданні 5-ї сесії Верховної Ради України був ухвалений основний закон нашої держави – Конституція України, яка набула чинності в той же день. Відтоді українці щорічно відзначають цю пам’ятну дату, як державне свято – День Конституції України.

Ухвалення Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, стало важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Меджибізька територіальна громада також відзначила це свято. Відбулось воно у смт. Меджибіж

в парку ім.Геров АТО.

Урочистості почалися з покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам АТО. Право покласти квіти було надано секретарю селищної ради Валентині Бацевич  та заступнику селищного голови Василю Германенку.

З привітальним словом до жителів громади звернувся заступник селищного голови Василь Германенко, після чого для всіх було проведено концертну програму з нагоди свята.