Про встановлення на території Меджибізької селищної ради ставок єдиного податку та затвердження Порядку його справляння на 2022 рік

Дата: 29.06.2021 17:14

МЕДЖИБІЗЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЛЕТИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тринадцятої сесії
VIII скликання

22 червня 2021 року                                       Меджибіж                                                № 3 -13 /2021

Про встановлення на території
Меджибізької селищної ради ставок
єдиного податку та затвердження Порядку
його справляння на 2022 рік

Керуючись статтями 143, 144  Конституції України, ст.ст. 7, 8, 10, 12 розділу І, розділами ХІІ, ХІV, підрозділом 8 розділу ХХ та п. 33 підрозділу 10 Податкового кодексу України, пунктом 24 частини 1 статті 26 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні“ селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Встановити на території Меджибізької селищної ради єдиний податок на 2022 рік.

1.1. Ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі у цій главі - прожитковий мінімум), другої групи - у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі у цій главі - мінімальна заробітна плата), третьої групи - у відсотках до доходу (відсоткові ставки).

1.2. Встановити фіксовані ставки єдиного податку для фізичних осіб - підприємців, які здійснюють господарську діяльність, залежно від виду господарської діяльності, з розрахунку на календарний місяць:

- для першої групи платників встановлюється ставка єдиного податку у розмірі – 10 відсотків від прожиткового мінімуму, встановленого законом на 1 січня звітного (податкового) року.

- для другої групи платників встановлюється ставка єдиного податку12(дванадцять) відсотків від мінімальної заробітної плати , встановленого законом на 1 січня звітного (податкового) року.

1.3. База та об’єкт оподаткування, податковий період та інші обов’язкові елементи єдиного податку визначаються згідно із главою 1 розділу XIV Податкового кодексу України.

2. Затвердити Прядок його справляння що додається.

3. Оприлюднити рішення на офіційному веб-сайті Меджибізької селищної ради .

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.(О. Малюта)

Селищний голова                                                                Олександр ТКАЧ

Додатки