Відбулась робоча зустріч щодо капітального ремонту будівлі амбулаторії у селі Голосків!

Дата: 07.07.2021 17:00

Капітальний ремонт будівлі амбулаторії загальної практики-сімейної медицини в селі Голосків Меджибізької територіальної громади на сьогодні йде повним ходом.

Відбулась робоча зустріч на якій були присутні Меджибізький селищний голова, проектант, спеціаліст з технічного нагляду та підрядник. У ході зустрічі обговорено робочі питання щодо поточного стану справ капітального ремонту.

Об'єкт забезпечений усіма необхідними будівельними матеріалами як для перекриття покрівлі так і для внутрішніх ремонтних робіт. Спеціалісти працюють швидко та якісно.

Амбулаторія обслуговуватиме більше тисячі мешканців населеного пункту.

Проєктом передбачені: фізіотерапевтичний кабінет, маніпуляцiйна, чекальня для відвідувачів, денний стаціонар, кабiнет лiкаря, приміщення для щеплень, тамбур, вбиральня для відвідувачів, вбиральня для персоналу, теплогенераторна та коридор.

«Первинна ланка медицина є основою здорової нації. Варто замислитись над тим яку послугу і де має отримати людина. Лікар повинен мати умови для якісного обстеження та надання допомоги! Меджибізька селищна рада постійно сприяє модернізації та технічному оновленню закладів охорони здоров’я, які функціонують на території громади», - наголошує селищний голова Олександр ТКАЧ.

Відкриття амбулаторії заплановане на День Незалежності!