Обмін досвідом — це запорука успішного розвитку громади

Дата: 09.07.2021 23:22

Цю тезу сьогодні підтвердив дружній робочий візит представників територіальної громади с.Агрономічне до селища Меджибіж. Метою такого візиту стала можливість обміну досвідом з нашою громадою, що має за плечима вже п’ять років успішного процвітання.

Селищний голова - Олександр Ткач познайомив колег з  нашою громадою,  структурою  виконавчого апарату ради та її структурних підрозділів, розповів про пріоритети діяльності громади, реалізовані ініціативи, поділився історіями успіху та спроможності функціонування окремих відділів, зазначивчи здобутки громади після об’єднання, проблеми питання, які виникали на шляху обєднання.

Практика роботи нашої громади є хорошим прикладом того, як грамотний підхід до планування майбутнього  сприяє стабільному розвитку та процвітанню її економіки.

Учасники зустрічі обговорили чи не усі аспекти життя громад в сучасних умовах, поділились здобутками і шляхами виходу із проблемних ситуацій. Окремо було обговорено питання роботи Центру надання адміністративних послуг та взаємодії з територіальними органами влади.

А також отримали запрошення відвідати громаду с.Агрономічне з візитом у відповідь.

Фото без опису Фото без опису

Окрім спілкування із колегами гості селища відвідали Державний історико-культурний заповідник "Межибіж" та мали змогу переконатись у туристичних принадах нашої чудової багатогранної громади, які нікого не залишають байдужим.

Представники громад обмінялись контактами задля можливості спілкування і допомоги один одному.

Сподіваємося ця зустріч стане поштовхом для ефективної співпраці наших громад!