До уваги платників податків!

Дата: 14.07.2021 12:18

Летичівська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області повідомляє, що фізичні особи – платники податків (громадяни) зобов’язані подавати органам ДПС відомості про зміну даних (які визначені п. 70.2 ст.70 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), в тому числі реєстрацію зміни місця проживання) шляхом подання протягом місяця з моменту виникнення змін Заяви за ф. №5ДР.

З метою забезпечення зручності для платників, в рамках електронного сервісу, фізична особа, не відвідуючи орган ДПС, може засобами ІТС «Електронний кабінет» заповнити, підписати ЕЦП та направити до ДПС Заяву про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків за ф. №5ДР (п.70.7 ст.70 ПКУ).

Своєчасне внесення достовірної інформації щодо фізичної особи дасть змогу забезпечити своєчасність виконання свого обов’язку щодо сплати податків та уникнути штрафних санкцій за несплату/несвоєчасну сплату податків.

За більш детальною інформацією звертатись до Летичівської ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області за адресою смт. Летичів вул.. Савіцького Юрія, 16 тел. 0(3857) 2 01 43

Начальник Летичівської ДПІ

ГУ ДПС у Хмельницькій області