Відбувся спільний виїзд спеціалістів служби у справах дітей, завідувача відділення соціальної роботи Меджибізького центру надання соціальних послуг та дільничних офіцерів у населені пункти Меджибізької громади!

Дата: 22.07.2021 08:26

Фото без описуМетою  виїзду  стало обстеження умов проживання дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Під час обстежень вивчалися питання про належне виховання дітей, матеріально-побутові та санітарно-гігієнічні умови проживання, психологічну ситуацію в даних сім’ях, потреби їх в одязі, взутті, продуктах харчування, матеріальному забезпеченні; звертали увагу  на виконання батьками їх батьківських обов’язків та чи забезпечені діти всім необхідним для повноцінного життя та розвитку.

З батьками проводилась профілактична робота щодо забезпечення належних умов проживання дітей, надавалась консультативна допомога стосовно неналежного виховання дітей.Фото без опису

Також, дітям було роздано подарунки, які наддали небайдужі жителі громади. (Солодощі від настоятеля храму Святителя Миколая Чудотворця у смт Меджибожі Петра Леськіва та речова допомога від громадян.)

Фото без опису     Фото без опису

У разі, якщо громадянам Меджибізької територіальної громади стане відомо про випадки неналежного виконання батьками своїх обов'язків по відношенню до дітей, а також у будь-яких випадках, коли порушуються права дітей, необхідно повідомити службу у справах дітей Меджибізької селищної ради.