Роз’яснення щодо тендеру «Реконструкція водопроводу в с. Требухівці!

Дата: 26.07.2021 14:13

Другого липня було оголошено тендер на визначення переможця по роботах на проект «Реконструкція водопроводу в с. Требухівці, Летичівського району, Хмельницької області».

Аукціон відбувся 20 липня 2021 року. Наступний крок – це розгляд пропозицій. На разі, є дві пропозиції: від ТОВ «Монтаж 2017» та від ПП «Вектор-М».

На розгляд кожної пропозиції є п’ять днів. У цей період звіряються документи відповідно до законодавства та технічних характеристик.

До 30 липня буде вибрано переможця. А вже після цього, відбудеться підписання договору із учасником торгів.

Ось тоді і почнуться роботи із реконструкції водопроводу.