Відбулася чотирнадцята чергова сесія восьмого скликання Меджибізької селищної ради

Дата: 28.07.2021 09:14

27 липня 2021 року під головуванням селищного голови Олександра ТКАЧА відбулася чотирнадцята чергова  сесія VIII скликання Меджибізької селищної  ради.

У роботі сесії взяли участь 15 депутатів, заступник селищного голови, начальники відділів виконкому селищної ради, старости населених пунктів громади та начальник Летичівського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Хмельницькій області Винник Євген Михайлович.

Фото без опису   Фото без опису

Усі винесені питання були ретельно розглянуті та обговорені на засіданнях депутатських комісій, які відбулись 23 липня.

Коротко про головне:

Затвердженно звіт про  виконання селищного бюджету  за І півріччя  2021 року.

Внесенно зміни до  селищного бюджету на 2021 рік.

Доповіла:  Начальник відділу фінансів І. Ткачук

Затвердженно звіт про виконання Програми соціально-економічного розвитку

Меджибізької селищної об’єднаної територіальної громади за 2020 рік.

Затвердженно звіт про хід та виконання Програми економічного та соціального розвитку Меджибізької селищної ради на 2021-2022 роки за І півріччя  2021 року.

Затвердженно проект «Нове будівництво парковки та облаштування прилеглої території Меджибізької дитячої школи мистецтв (школа естетичного виховання) за адресою: Україна, Хмельницька область, Летичівський район, смт.Меджибіж вул.Замкова,3(коригування)».

Доповіла:  спеціаліст  відділу економічного розвитку та інвестицій   Л. Акімова

На підставі ст. 143 Конституції України, ст.26,  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 14, 16 Закону України “Про дошкільну освіту”, у зв’язку із зменшенням контингенту вихованців та необхідністю приведення штатних розписів закладів дошкільної освіти у відповідність до Типових штатних нормативів дошкільних навчальних закладів селищна рада вирішила призупинити з 01 жовтня 2021 року діяльність однієї різновікової групи в Головчинецькому закладі дошкільної освіти (ясла-садок) “Ромашка” Меджибізької селищної ради та з  01 жовтня 2021 року призупинити діяльність однієї різновікової групи в Ярославському закладі дошкільної освіти (ясла-садок) “Дзвіночок” Меджибізької селищної ради.

Затверджено положення про Сектор з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та мобілізаційної роботи у новій редакції з врахуванням делегованих повноважень.

Зат

вердженно акт приймання – передачі  об’єкта державного житлового фонду – двоповерхового будинку ПМК, яке знаходиться  за адресою: вул. Рибальська, 1 в смт Меджибіж, Летичівського району  Хмельницької області.

Прийнято нежитловий  двоповерховий  будинок ПМК, що знаходиться за адресою вул. Рибальська, 1 в смт  Меджибіж, Летичівського району Хмельницької області  у власність Меджибізької селищної ради.

Доповіла: Начальник юридично- кадрового відділу  М.Герасімова

Затвердженно Програму профілактики  і боротьби зі сказом  на території Меджибізької селищної ради на 2021-2024 роки

Розгялянуто 241 земельне питання

Доповіла: Начальник відділу земельних відносин   Духневич В.Б.

Затвердженно Програму розвитку місцевого самоврядування у  Меджибізькій  селищній раді на 2021-2025 роки