Сьогодні, у Меджибізькій громаді відбувся перший етап вакцинації проти COVID-19!

Дата: 04.08.2021 16:09

Фото без опису   Фото без опису

04 серпня у приміщені КНП «ЦПМСД Меджибізької селищної ради» відбулась масова вакцинація від COVID-19.

Мобільна бригада медиків КНП "Летичівський центр ПМСД", яка пройшла спеціальне навчання, провела щеплення для усіх охочих з усієї громади вакциною «Moderna».

Лікарі повідомляють, що пройшло все добре: бригада приїхала вчасно, всіх оглянули перед вакцинацією,  пояснили людям, що це за вакцина та кому підходить. Ревакцинація відбудеться через 28 днів.

Усім, хто бажає вакцинуватися, необхідно звернутися до сімейного лікаря або ж найближчого фельдшерського пункту!

Хоча поширення коронавірусної інфекції пішло на спад, закликаємо всіх жителів громади на необхідність безумовного дотримання всіх карантинних обмежень. При наявності перших симптомів, які асоціюються з COVID-19, негайно звертайтеся до лікарів.

Нагадуємо, єдиний спосіб контролювати хворобу - це сформувати колективний імунітет, який досягається масовою вакцинацію!