ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ!

Дата: 19.08.2021 13:56

18 серпня відбулося засідання виконавчого комітету Меджибізької селищної ради, яке провів селищний голова Олександр Ткач за участю 18 членів виконкому.

Під час роботи було розглянуто 17 питань.

Коротко про головне:

Розпочалось засідання на гарній ноті, а саме, з привітань іменинників!

Фото без опису  Фото без опису

-  Схвалено прогноз бюджету Меджибізької селищної територіальної громади на 2022 – 2024 роки.

(Доповідач І. ТКАЧУК)

- Внесенно зміни до рішення виконавчого комітету від 28 серпня 2019 року №1-9/2019 «Про створення робочої групи зі сприяння  легалізації «тіньової» зайнятості населення  та «тіньової» заробітної плати, затвердження Положення про неї та заходів щодо сприяння легалізації «тіньової» зайнятості населення  та «тіньової» заробітної плати по Меджибізькій селищній об’єднаній територіальній громаді на 2019-2021 роки»

- Внесено зміни  до складу: адміністративної комісії при виконавчому  комітеті Меджибізької селищної ради; до складу комісії з питань благоустрою та санітарного стану населених  пунктів Меджибізької селищної ради; до складу комісії  з обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, або пересадженню на території Меджибізької селищної ради

Змінено та присвоєно адреси житловим будинкам та нежитловому приміщенню (хімічний склад).

(Доповідач: Т. НІГРЕЙ)

- Надано неповнолітній згоду на укладення договору про поділ спадкового майна

(Доповідач: І. ДАНИЛЮК)

Заслухано звіт про огляд готовності закладів освіти Меджибізької селищної ради до нового 2021/2022 навчального року

(Доповідач: Я. ВАКУЛА)

Надано дозвіл: на виготовлення проектно - кошторисної документації на: «Реконструкцію мереж вуличного освітлення по вул. Миру, Зелена, Лісова, Ясногірська, Калинівка в с. Ярославка Летичівського району Хмельницької області»; на «Реконструкцію мереж вуличного освітлення по вул. Вишнева, Затишна, Набережна, Садова, Калинівка в с. Ярославка Летичівського району Хмельницької області»;  на «Капітальний ремонт приміщення Ярославського закладу дошкільної освіти ясла-садка «Дзвіночок» в с. Ярославка, вул. Центральна,3  Летичівського району, Хмельницької області»

(Доповідач: А. ГОТФРІД)

Детально з прийнятими рішеннями можна ознайомитися на офіційному  сайті Меджибізької селищної ради у розділі «Нормативна база» - «Рішення виконавчого комітету»!