Процедура отримання спеціальної бюджетної дотації за наявні бджолосім'ї

Дата: 28.08.2021 09:35

Відповідно до презентації Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України щодо напрямків державної підтримки агропромислового комплексу у 2021 році в державному бюджеті буде передбачена спеціальна бюджетна дотація за наявні бджолосім'ї за умови реєстрації пасіки та за наявності від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 грн. на бджолосім'ю.

Відповідно до наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19.02.2021 № 338 «Про деякі питання у сфері бджільництва» пасіка підлягає реєстрації в органах місцевого самоврядування за місцем її знаходження один раз в рік заснування пасіки.

Реєстрація пасіки проводиться за заявою власника пасіки. До заяви додається копія ветеринарно-санітарного паспорта пасіки. Інформація про реєстрацію пасіки вноситься до журналу обліку пасік, який ведеться органами місцевого самоврядування.

Крім того, для отримання спеціальної бюджетної дотації за наявні бджолосім'ї пасіка повинна бути зареєстрована у Державному реєстрі потужностей операторів ринку.

Наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19.02.2021 № 338 «Про деякі питання у сфері бджільництва» додається.

Наказ №338 від 19.02.2021 Про деякі питання у сфері бджільництва