Звернення селищного голови Олександра ТКАЧА з нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Дата: 29.08.2021 05:28

Сьогодні, 29 серпня, відповідно до указу Президента України від 23 серпня 2019 р. №621/2019 відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Ми пам’ятаємо усіх Героїв, їхній подвиг, їх жертовність заради України. Сьогодні ми схиляємо голови, віддаючи глибоку шану героїзму та мужності наших воїнів, серед яких є і наші земляки.

На жаль сьогодні кращі з кращих віддають життя заради того, щоб ми мали мирне небо над головою. Ми віримо, що ці жертви недаремні, що спільними зусиллями вдасться вибороти незалежність, а наша держава дочекається світлого майбутнього.

Наші українські Герої - приклад мужності та незламності. Вони власною кров’ю вписали свої імена в історію незалежності України. Господь відкрив перед ними двері раю, бо пішли вони на небо нескореними...

Вічна пам'ять! Слава Героям!

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

З повагою - селищний голова Олександр ТКАЧ