У Меджибізькій громаді інтенсивно ремонтують дороги!

Дата: 31.08.2021 15:00

Меджибізька селищна рада з початку її утворення постійно працює над розвитком інфраструктури, де ремонт доріг в населених пунктах громади займає чільне місце.

«Освітлення, нормальні дороги та благоустрій громади - це саме ті питання, які турбують людей найбільше, і саме за ними люди оцінюють ефективність роботи влади», - переконаний голова Меджибізької територіальної громади Олександр ТКАЧ.

Цьогоріч за ініціативи селищного голови Олександра ТКАЧА було підписано договір та зроблено поточні ремонти чотирьох доріг Меджибізької територіальної громади, а саме, ремонт дорожнього покриття вулиці Молодіжної та вулиці 8 березня у смт Меджибіж, вулиці Зарічної у селі Митківці та вулиці Гірської у селі Ставниця.

Також, заплановано поточні ремонти дорожнього покриття вулиці Набережної та провулку Ветеринарного у смт Меджибіж та вулиці Калинівка у селі Митківці. У зв’язку із чим були проведені спрощені процедури.

Відбувся ремонт дорожнього покриття, а саме, просипано щебеневою сумішшю вулицю Івана Гончара, у селі Шрубків.

Відбувся ямковий ремонт вулиці Набережної у селі Шрубків.

Відбувся ремонт проблемних ділянок по вулицях Польовій, Степовій, Шкільній, Набережній у селі Волосівці.

Не стоять осторонь цієї проблеми і наші місцеві депутати, сільськогосподарські організації, приватні підприємці, прості жителі сіл, розуміючи складну ситуацію з фінансуванням в країні, за соціальні угоди, за власний кошт, з допомогою своєї техніки, зробили значний внесок в ремонт доріг в громаді. А це такі, як ТОВ «Агрофірма-Обрій», ТОВ «Агро-Форте», турецька компанія «Онур», ТОВ «Головчинецький гранкар’єр», СФГ «Криниченька», Кітнік Віктор, Пазник Сергій, Тарасюк Віктор.

Ми сьогодні висловлюємо щиру подяку усім людям, які зробили свій внесок у ремонт наших доріг. Дякуєм за таку чуйну, людяну позицію тим, хто розуміє ситуацію й допомагає людям і державі у цей час.

Крок за кроком, день за днем наші шляхи, наші вулиці стають кращими. Тому, що дороги - це пріоритет діяльності нашої громади.

Роботи у даному напрямку продовжуватимуться!