Вітання селищного голови Олександра ТКАЧА з Днем Знань!

Дата: 01.09.2021 08:27

Дорогі діти! Шановні вчителі, батьки!
Вітаю Вас із чудовим хвилюючим святом - Днем Знань!

Це  день - з якого  починається дорога в  майбутнє  для  кожного з вас. Усім, хто 1 вересня  прийшов  до  навчальних закладів здобувати  знання, бажаю досягти  своєї мети  у житті, знайти взаєморозуміння з вчителями, зустріти добрих і надійних друзів. А особисто нашим дорогим першокласникам - перед Вами відкриваються тисячі доріг у Країну Знань і вічних істин Справедливості та Добра. Нехай збудуться всі Ваші мрії та сподівання Ваших батьків, які бажають бачити своїх дітей сумлінними, розумними, вихованими й освіченими.

Також, це св’ято для усіх  вчителів. Вам довірено найбільше багатство нашої країни - діти. Дякуємо Вам за щоденну самовіддану працю, розуміння, турботу, мудрість і терпіння. Ми вдячні Вам за те, що Ви виховали багато поколінь свідомих українців і щиро ділитеся своїми знаннями, любов'ю та теплом з молодою генерацією. Щастя Вам, міцного здоров'я, натхненної праці та творчих успіхів!

Дорогі одинадцятикласники! Бажаю Вам  на  довгі роки залишатися носіями всього нового, передового, прогресивного. Наполегливо працюйте, сміливо долайте труднощі, впевнено ідіть до своєї обраної мети!

Нехай новий навчальний рік стане роком нових професійних досягнень, наукових відкриттів та особистих звершень, а життя виставляє лише гарні оцінки!

З повагою - селищний голова Олександр ТКАЧ