Проєкт «Обери професію своєї мрії» для вчителів закладів освіти!

Дата: 02.09.2021 13:48

АСТАРТА долучається до Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії» (підготовка вчителів для кар’єрного консультування учнів), яку реалізує команда «Ейчар Ю»  спільно з Міністерством освіти і науки України.

В рамках даної програми, з вересня 2021 року, стартує Школа Кар’єрного Консультанта, в якій візьмуть участь вчителі 7-11 класів та шкільні психологи з загальноосвітніх навчальних закладів усіх регіонів України (15 000+ шкіл). МОН надішле лист в усі школи України з роз’ясненням проєкту та рекомендаціями.

Навчання відбуватиметься за інноваційною моделлю Blended Learning, що ефективно поєднує онлайн навчання із практичними тренінгами.

В рамках першого етапу Школи Кар’єрного Радника кожен з учасників має змогу пройти п’ять мультимедійних курсів у міжнародному форматі SCORM та практичний тренінг-вебінар від провідної фахівчині з профорієнтації підлітків, психотерапевтки, випускниці Вісбаденського Університету Позитивної Психотерапії (Німеччина), авторки багатьох статей у ЗМІ щодо профорієнтації молоді, експертки телевізійних програм на загальнонаціональних телеканалах України, яка впродовж багатьох років консультує дітей у різних країнах світу Ганни Різніченко.

Навчання для всіх учасників – безкоштовне.

Після навчання вчителі отримають сертифікат для побудови профорієнтаційного навчання.

Більш детальна інформація за посиланням

Всеукраїнський портал з профорієнтації та кар’єрного консультування www.hryoutest.in.ua

Просимо зареєструватися вчителів-учасників проєкту до 13 вересня!