680 школярів розпочали навчання в закладах освіти Меджибізької громади

Дата: 02.09.2021 16:13

Фото без описуШвидко промайнуло веселе літо і настала осінь — пора навчання. Діти йдуть до школи, щоб знову сісти за шкільні парти і здобувати знання.

Школярі стають старшими на рік, а для першачків і одинадцятикласників 1 вересня 2021 року — особлива подія, бо для малюків з дитсадочка відбувається все вперше — перший клас, перша вчителька, букварик, перша парта, перші шкільні будні, а для учнів одинадцятих класів цей навчальний рік — останній у шкільному житті, вони — майбутні випускники 2021-2022 навчального року.

В загальноосвітніх закладах Меджибізької територіальної громади урочисто та радісно промайнуло свято Першого дзвоника - День знань. Це особливе свято не лише для школярів, а й для вчителів та батьків. Завжди яскраве, насичене емоційністю та зворушливою атмосферою. Святково вбрані учні після літніх канікул повернулись до затишних стін своїх шкіл.

Освітній процес організований у 5 закладах загальної середньої освіти. Для 66-ти дітей цей день став визначним, оскільки саме сьогодні вони вперше прийшли до школи, для них вперше пролунав перший дзвоник.

Фото без опису    Фото без опису

В усіх навчальних закладах учнів, батьків та педагогічні колективи привітали директори шкіл, керівники громади та спеціалісти відділу освіти Меджибізької селищної ради.

Фото без опису   Фото без опису

Першокласникам, за підтримки народного депутата Віктора Бондаря, вручили подарунки - набори канцелярського приладдя.

Школярам побажали легкого навчання та успіхів, щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження. Вчителям висловили щирі слова вдячності за самовіддану працю, мудрість і турботу, за виховання впродовж багаторічної копіткої праці свідомих українців. Батькам побажали великого терпіння і сил на весь рік, взаєморозуміння з учителями та дітьми, підтримки для своїх крихіток і справжньої гордості за будь-які їх досягнення.

Свято промайнуло швидко, яскраво й урочисто.

Тож, любі діти, навчайтеся, щоб знати, діяти, жити. Упевнені, що зерна науки зростуть у ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні!

Зі святом, дорогі друзі!