Роз'яснення щодо питання реконструкції водопроводу у с. Требухівці!

Дата: 13.09.2021 11:34

До уваги жителів села Требухівці!

Повідомляємо про те, що розпочаті роботи з реконструкції водопроводу с.Требухівці, для підключення жителів необхідно звернутись до комунального підприємства «Добробут» Меджибізької селищної ради для укладання договору на відпуск питної води, укладання договору на вивезення твердих побутових відходів та підключення абонентів до магістральної системи водопостачання.

Підключення проводиться за рахунок абонента та у відповідності до додатку 1 договору методом терморезисторного зварювання в існуючий водопровід трубою ПЕ 100 діаметром 25 *2.3 sdr 11.

Прокладання водопроводу проводиться на глибину не менше ніж центральний водопровід. Вузол обліку води встановлюється в оглядовому колодязі, який повинен бути діаметром не менше 1м. та бути у вільному доступі для працівників КП «Добробут» Меджибізької селищної ради

Лічильник пломбується працівником КП «Добробут».

Самовільне підключення без відома комунального підприємства -  Забороняється!

Роботи з підключення абонентів проводяться особами, які уклали договір з КП «Добробут» на виконання даних робіт.