За крадіжку з будинку у с. Шрубків хмельничанина засуджено до 3 років ув’язнення з іспитовим строком

Дата: 13.09.2021 13:23

Прокурорами Летичівської окружної прокуратури у суді доведено вину 31-річного хмельничанина у вчиненні крадіжки (ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України).

У липні поточного року він вчинив крадіжку із будинку та виніс звідти кошти та інше майно на суму понад 9 тис грн.

Злочин вчинив у робочий час, коли господарів не було вдома, а до помешкання проник, знаючи, де господарі ховають ключ від вхідних дверей.

Як повідомив прокурор прокуратури Андрій Бубенцов, відповідно до вироку Летичівського районного суду йому призначено покарання у виді 3 років позбавлення волі із застосуванням іспитового строку тривалістю 1 рік.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось СВ відділу поліції №3 Хмельницького районного управління поліції ГУНП в області.