До уваги жителів Меджибізької територіальної громади!

Дата: 13.09.2021 13:56

На базі Меджибізького центру надання соціальних послуг створено мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статті.

Мета її діяльності: інформування постраждалих щодо доступних послуг та надавачів, роз'яснення постраждалим прав та можливостей отримання допомоги, проведення інформаційно-просвітницької діяльності задля формування у жителів громади нетерпимого ставлення до проявів домашнього насильства.

В разі потреби, Ви можете звернутись у Меджибізький центр надання соціальних послуг, який знаходиться за адресою: с. Требухівці, вул. Довжанська, 21а. Також, Ви можете зателефонувати за номером 0983732370 або звернутись до старости або фельдшера села.