Розпочався капітальний ремонт даху Требуховецької ЗОШ I-III ступенів

Дата: 14.09.2021 13:43

Зручні умови навчання для дітей – головний пріоритет сильних громад. Саме тому капітальний ремонт навчального закладу у селі Требухівці став одним із завдань для Меджибізької територіальної громади.

Наразі розпочався капітальний ремонт будівлі Требуховецької ЗОШ I-III ступенів. Проходить заміна покрівлі та утеплення перекриття горищного поверху працівниками ТОВ «8Н КЮ ЗЕТ АБСОЛЮТ».

Проект спрямований на забезпечення комфортних та здорових умов навчання дітей, оптимізації економного споживання енергоресурсів, зменшення теплових втрат.

На реалізацію проекту Меджибізька селищна рада виділила 3 275 411,00 тис. грн.

Плануються такі види робіт: демонтажні роботи, горищне перекриття підвісне, монтаж дерев’яних елементів покрівлі,  монтаж покрівлі,  встановлення вікон та дверей, система водовідведення, огорожа покрівлі, блискавкозахист. Загальна площа об’єкта відповідно до проектної документації  1763,5 кв. м.

Роботи виконуються згідно з графіком!