У с.Требухівці відбулися загальні збори громадян щодо питання реконструкції водогону!

Дата: 16.09.2021 14:51

15 вересня в адмінприміщенні селищної ради у с.Требухівці відбулися загальні збори громадян за участі селищного голови Олександра Ткача, заступника селищного голови Василя Германенка, старости сіл Требухівці, Лисогірка, Головчинці Тетяни Катрук, директора КП «Добробут» Сергія Стецьківа, директора підрядної організації ТОВ «Монтаж 2017» Івана Любонько та жителів села Требухівці щодо питання реконструкції водогону.

Кожен мешканець населеного пункту мав можливість поставити питання та висловити свою точку зору.  На всі питання були надані роз’яснення селищним головою та іншими запрошеними представниками керівництва.

Жодне питання на загальних зборах не залишене без уваги!