Вітання від селищного голови Олександра Ткача зі святом Дня працівника лісу!

Дата: 17.09.2021 11:53

Фото без описуШановні працівники лісового господарства!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня працівника лісу!

Цей день звертає увагу всіх людей на необхідність турботи про лісові насадження, про неприпустимість їх масової вирубки та засмічення, адже ліс – це найбільше природне багатство, запорука екологічної безпеки і основа економічної стабільності.

Збереження, примноження, дбайливе і раціональне використання цього безцінного скарбу – обов’язок не лише лісників, а й кожного жителя нашої громади.

Українські ліси – окраса і невід’ємна частина нашого мальовничого краю. Вирощування лісу – надзвичайно важка і кропітка праця. Її результати майже недосяжні віку тих, хто садить і плекає його, але ця благородна справа буде гідно оцінена нащадками. Люди, які професійно стоять на сторожі гармонії і порядку в лісовому господарстві, давно і справедливо заслуговують глибокої поваги і високого авторитету.

Саме тому, з нагоди професійного свята, бажаємо Вам та Вашим родинам злагоди, добра, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, достатку та мирного неба над головою!

З повагою – селищний голова Олександр ТКАЧ