З професійним святом привітали пожежників!

Дата: 17.09.2021 14:26

Фото без описуЦе професійне свято тих, хто рятує чужі життя, щоразу ризикуючи своїм. Девіз — «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» якнайкраще відображає нелегкі будні рятувальників.

В нашій громаді за безпеку жителів відповідає місцева пожежна команда 31 державного пожежно-рятувального посту 1 державного пожежно-рятувального загону головного управління ДСНС України у Хмельницькій області.

Вони працюють за покликом душі, свідомо, адже рятуючи життя іншим, неодноразово жертвують своїм. Робітники пожежної охорони в складних ситуаціях завжди виявляють високі моральні якості, професіоналізм, мужність і особисту дисципліну.

17 вересня, заступник Меджибізького селищного голови Василь Германенко привітав пожежників з Днем рятівника. Василь Васильович побажав усім міцного здоров’я, успіхів, висловив щиру подяку за самовіддану працю, героїзм та відзначив кращих працівників 31 державного пожежно-рятувального посту грамотами Меджибізької селищної ради та подарунковими наборами.

Нехай кожен день вашого життя, шановні рятівники, буде світлим, сонячним і дарує радість життєвих перемог!

Ще раз вітаємо пожежників із професійним святом! Всіх земних і небесних благ!