Оголошення про початок проведення конкурсу на визначення виконавців послуг з вивезення твердих побутових відходів від населення та підприємств, установ, організацій та інших суб’єктів господарювання в населених пунктах Меджибізької Територіальної гро

Дата: 22.09.2021 11:46

Виконавчий комітет Меджибізької селищної ради, з метою створення конкурентного середовища на ринку поводження з побутовими відходами та забезпечення контролю за дотриманням належного санітарного стану у межах населених пунктів, які входять до складу Меджибізької територіальної громади (далі — Територіальна громада) оголошує конкурс на визначення виконавців послуг з вивезення твердих побутових відходів від населення та підприємств, установ, організацій та інших суб’єктів господарювання в населених пунктах Територіальної громади (далі Конкурс).

1. Підстава для проведення конкурсу:

2. Місце проведення конкурсу – адміністративне приміщення Меджибізької селищної ради, Хмельницька область, Хмельницький район, смт Меджибіж, вул. Пушкіна, 5, індекс: 31530.

Час проведення конкурсу  « 26» жовтня 2021 року  о 10-00 год.

Відповідальний за проведення конкурсу: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Германенко В.В., e-mail: Medgibig.sr@gmail.com

3. Місце отримання конкурсної документації: адміністративне приміщення Меджибізької селищної ради Хмельницька область, Хмельницький район, смт Меджибіж, вул. Пушкіна, буд. 5, тел. (068) 621-56-32.

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

Учасниками конкурсу можуть бути суб`єкти господарювання (установчими документами яких передбачено провадження діяльності у сфері поводження з побутовими відходами; які можуть забезпечити виконання обов`язків, визначених у частині другій статті 21 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (Права та обов’язки виконавця)).

Кваліфікаційні вимоги до учасників  конкурсу:

- реєстрація учасників конкурсу в єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб-підприємців.

- наявність в учасника  конкурсу матеріально-технічної бази:

- наявність в Учасника достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання та перевезення  побутових відходів (твердих, великогабаритних, ремонтних  побутових відходів, небезпечних відходів у складі побутових відходів),  що утворюються  у житловій забудові та  на підприємствах, в установах та організаціях, розміщених на території Територільної громади.

- можливість здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів;

- підтримання належного санітарного стану спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання та перевезення побутових відходів;

- можливість проводити в установленому законодавством порядку щоденний медичний огляд водіїв у належним чином обладнаному медичному пункті;

- можливість забезпечити зберігання та охорону спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення побутових відходів на підставі та у порядку, встановленому законодавством;

- наявність системи контролю руху спеціально обладнаних транспортних засобів під час збирання та перевезення побутових відходів;

- наявність у працівників відповідної кваліфікації (з урахуванням пропозицій щодо залучення співвиконавців);

- способи поводження з побутовими відходами, яким надається перевага у порядку спадання.

5. Перелік документів, які подаються учасником  конкурсу  для підтвердження відповідності учасника встановленим кваліфікаційним вимогам:

Конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою конкурсній комісії у запечатаному конверті,  на  якому зазначаються повне найменування  місцезнаходження організатора та учасника  конкурсу, номери контактних телефонів, перелік  послуг,  на   надання  яких подається пропозиція.

На  всіх сторінках пропозиції мають міститися відбитки печатки учасника та підпис уповноваженої особи (осіб). Всі сторінки пропозиції,  на  яких зроблені будь-які окремі записи або правки, позначаються ініціалами особи або осіб, що підписують пропозицію. Відповідальність за помилки друку у документах, надісланих до конкурсної комісії та підписаних відповідним чином, несе учасник.

- наявність матеріально-технічної бази (довідка про наявність основних засобів із окремим зазначенням будівель, споруд, складських приміщень, автотранспорту, машин та обладнання (власного чи орендованого);

- відомість про вартість надання послуг із вивезення побутових відходів (збирання, зберігання, перевезення, включно із великогабаритними відходами);

– наявність документально підтвердженого досвіду роботи із надання послуг з вивезення побутових відходів;

- довідка про наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації;

- ліцензія на провадження господарської діяльності із збирання і заготівлі окремих видів відходів, як вторинної сировини (при наявності);

- довідка про відсутність або наявність заборгованості із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів (документ повинен бути дійсний на дату подання).

Додаткова інформація щодо конкурсної документації, чи/або порядку проведення конкурсу можна отримати: за телефоном (068) 621-56-32, або на сайті Меджибізької селищної ради - https://medzhybizka-gromada.gov.ua.

Додатки (Рішення виконавчого комітету та конкурсна документація)