Вітання від селищного голови Олександра Ткача з Днем туризму!

Дата: 27.09.2021 11:35

Шановні жителі Меджибізької територіальної громади!

Вітаю Вас з Днем туризму – святом усіх, кого ваблять близькі і далекі мандрівки, активний і змістовний відпочинок!

Туризм, який називають соціальним феноменом кількох останніх століть, - це сфера життя, що охоплює мільйони людей, багато галузей економіки, екологію та виробництво, сприяє міжнародним обмінам і людським контактам.

Наш громада, з її вигідним географічним розташуванням, історико-культурними пам’ятками, неповторними краєвидами, багатою спадщиною, безцінними  ресурсами та привітними і щирими людьми, має всі умови для розвитку туризму.

Я впевнений, основні здобутки туристичної галузі Меджибізької громади ще попереду. Треба багато і наполегливо працювати, аби туризм набув більшого динамізму у своєму розвитку, став взаємовигідним і для туристів, і для туристичної індустрії, і для нашої громади.

Бажаю працівникам індустрії туризму, активістам та аматорам вагомих здобутків, міцного здоров’я та творчої наснаги, а туристам – нових цікавих зустрічей та відкриттів у подорожі!

З повагою – селищний голова Олександр ТКАЧ