Відбулась зустріч із письменником Юрієм Даценко!

Дата: 28.09.2021 14:44

27 вересня у Державному історико - культурному заповіднику "Межибіж" відбулась зустріч із письменником Юрком Даценко Юрій Даценко. Офіційна сторінка письменника.. Офіційна сторінка письменника., який презентував свій новий пригодницький роман «І стало світло…».

«Тим, хто прочитає нову пригодницьку історію, буде цікаво побачити реальний Меджибіж та його околиці, адже, попри усю фантастичність описаних у романі подій, цілком справжніми є вулиці Меджибожа та стародавній замок, існує реальний будинок, де за задумом автора мешкав головний герой. Реальними є історії про меджибізьких хасидів, а чимало сенсаційних повідомлень, пов’язаних з початком військового протистояння двох імперій, зникненнями людей та дивовижними небесними явищами публікувалося у тогочасних губернських газетах.

Роман Юрія Даценка «І стало світло…» є третім із серії пригодницьких романів «Історії провінційного хірурга», яка виходить друком у видавництві «Клуб сімейного дозвілля».

За інформацією з офіційного сайту ДІКЗ «Межибіж»!